Yarattığı katma değer ve istihdam olanaklarıyla ülke ekonomileri için çoğu zaman bir kaldıraç görevini üstlenen İnşaat Sektörü ayrı bir öneme sahiptir. İnşaat üretimi artık yalnızca yapının üretimi olarak algılanmamakta; çevreyle dost, sosyal sorumluluk taşıyan, sosyal yaşama, toplumsal yapıya doğrudan etki eden, saydam ve sürdürülebilir üretim anlamına da gelmektedir. İnşaat büyük ölçüde ulusal sermayeye dayanan Türkiye İnşaat Sektörü, yüzlerce meslek dalını ilgilendirmesi nedeniyle istihdam ve üretim sürecini önemli ölçüde etkilemektedir.

Şirketimiz inşaat ve mühendislik alanlarındaki uzman ekibi ve yeni nesil ekipmanları ile en üstün hizmeti sunmaya ve sektöre üst düzey katkı sağlamaya devam etmektedir.

MÜHENDİSLİK VE MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİ

Ön proje tasarımı, Maliyet Analizi ve bütçe çalışması, Proje organizasyon yapısının belirlenmesi, Malzeme ve ekipman seçimi, Proje kalemlerinin fiyatlandırılması, Teknik ve idari şartname hazırlanması, Uygulama kontrolleri ve Hakediş konularında müşterilerine hizmet vermektedir.

KARA YOLLARI

Asfalt, beton ve stabilize yol yapım çalışmalarında uzman şirketimiz; T.C. Karayolları, Belediyeler, İl Özel İdareleri başta olmak üzere, resmi ve özel kurum ve kuruluşlarla çalışmış; sıcak-soğuk asfalt, beton yol uygulamaları ve stabilize yol gibi projeleri, Ulusal ve Uluslararası standartlarda uygulamaktadır.

DEMİRYOLLARI

Lojistik hizmetlerde kullanılmak üzere, yük ve yolcu taşıma amaçlı raylı sistemlerde geleneksel çözümlerin ötesinde şirketimiz, multi disiplin mühendislik yaklaşımıyla yenilikçi yöntemleri ve teknolojik çözümleri sektöre kazandırmakta, Altyapı (Yarmalar, Dolmalar, Tüneller, Köprüler, Geçitler, Tahkimat yapıları) ve üstyapı (Ray, Balast, Travers, Küçük Yol Malzemeleri) alanlarında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile hizmet vermektedir.

KÖPRÜ TÜNEL VE VİYADÜK İNŞAASI

Köprü Tünel ve Viyadükler, yolların dolambaçlı olmasını engellemenin yanı sıra trafik ve zaman kaybını da azaltması açısından ülke ekonomisine katkı sağlayan en önemli inşa uygulamalardır. Şirketimiz;
* Karayolu ve nehir üstü köprülerinde,
* Yaya alt ve üst geçitlerinde,
* Otoyol ve demiryolu köprü ve viyadük projelerini başarıyla yürütmektedir.

HAVALİMANI İNŞAASI

Özellikle ulaşım şartları ve kalitesi ülkelerin ekonomik ve kültürel açıdan gelişmişliğini ve gücünü simgelemektedir. Ülkemiz için önem teşkil eden, inşaatı, yüksek teknoloji ve mühendislik gerektiren bu uygulamalarda yer almanın haklı gururunu yaşamaktayız.
Çalışma alanlarımız;
* Pist ve taksi yolları
* Yolcu köprüleri
* Apronlar ve kargo hatları
* Araç otoparkları
* Yolcular için sosyal alanlar
* Teknik blok ve hava trafik kontrol kuleleri vb.

BARAJ, İÇME SUYU ve KANALİZASYON İNŞAASI

Şirketimiz medeniyetin ölçüsü ve göstergesi olan baraj, su isale hatları, kanalizasyon hatları, drenaj hatları, arıtma tesisleri ve dere ıslahı projelerinde mühendislik ve taahhüt hizmetleri sunmaktadır.

Su isale hatlarında; Su depoları, PVC ve çelik içme suyu hatları, beton boru ve CTP boru uygulamaları
Kanalizasyon hatlarında; Rögar, bağlantı kanalı, kanalizasyon boruları, bacalar, pompa istasyon uygulamaları gerçekleştirilmektedir.

Binaları Elektrik Santrallerine Dönüştürüyoruz.

BİLİMİN REHBERLİĞİNDE GEÇMİŞİN TECRÜBESİNİ KULLANARAK GÜVENİLİR YAPILAR İNŞA EDİYORUZ...

NS NUR MÜHENDİSLİK