NS Nur Mühendislik

Yılların Tecrübesi & Uzman Kadro

Endüstriyel tesislere, proses dizayn etmek, ileri teknoloji ve yüksek performansa sahip makine ve ekipman kazandırmak için ticari faaliyetlerimize başlayıp, 25 yılı aşan bu zaman diliminde ülkemizde ve dünyada ilklere imza atmanın gururunu yaşamaktayız. Kurumsal ve kalıcı olarak çalışanlarımıza ve çevremize değer katarak, içinde bulunduğumuz sektörlere ve dolayısı ile ülke ekonomisine katkı sağlamaktayız.

Faaliyet gösterdiğimiz tüm şirketlerimiz ile her alanda uluslararası kalite standartlarına uygun ürünlerimiz ve hizmetlerimizi, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ülkemiz ve dünya pazarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Hedefimiz; uluslararası platformlarda örnek gösterilen, takdir ve tercih edilen, kuruluşundan bu yana olduğu gibi beklentileri karşılayarak bu asır da yüzlerce başarılı projeyi tamamlayan olmaktır.

  • Kapsayıcılık
  • Dürüstlük
  • Sürdürülebilirlik
  • Güven
  • Yenilikçi Olmak
  • Bağlılık
  • Dayanışma
  • Sorumlu Yönetim
  • Şeffaflık

NS NUR MÜHENDİSLİK

Şirketimiz NS Nur Mühendislik Danışmanlık, 10 yıllık uluslararası ticari tecrübemizin birikimi ile 2007 yılından itibaren özellikle inşaat sektöründe siz değerli dostlarımıza hizmet vermeye başlamıştır.

NS Nur Mühendislik şirket politikası olarak temsil ettiği ürün guruplarında süreklilik arz eden stok, fiyat avantajı ve en kısa sürede kalitesinden şüphe bulunmayan üreticilerin imalatında özel kotalara sahiptir. Ürün gurubundaki inşaat malzemeleri dışında özellikle Kuzey Afrika ve Batı Afrika pazarında sahip olduğu uluslararası ilişkiler sayesinde, hem Türk hem de yabancı firmalara proje organizasyonunu ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Sektörel Ürün Arzı

NS Nur Mühendislik, piyasada rağbet gören en kaliteli ürünleri en kabul edilebilir fiyat arzı ile siz müşterilerimize sunmaktadır ve sunmaya devam edecektir.

Uluslararası Alanda Hizmet

NS Nur Mühendislik kurulduğu yıldan bu tarafa Balkanlar’dan Orta Asya’ya, Avrupa’dan Afrika’nın iç bölgelerindeki ülkeler de dâhil olmak üzere 40'a yakın ülkeye ihracat, ithalat ve transit ticaret yapar konuma ulaşmıştır. Ülkemizin doğal ihracat pazarları olan Kuzey Afrika, Orta Doğu, Karadeniz, Orta Asya, Avrupa ve hızla gelişmekte olan Batı ve Doğu Afrika pazarlarında sahip olunan tecrübe ile dünyanın çimento, klinker ve demir taleplerini hızlı ve zamanında yerine getirebilmektedir.

Her türlü ithalat ve ihracat işlemlerinde danışmanlık hizmeti vermektedir. Yıllara dayanan tecrübesi ile gerek ihracat gerek ithalat alanında, uzmanlığı, profesyonelliği, tecrübesi, yetişmiş personeli, sunduğu hizmetin kalitesi ve müşterilerinin memnuniyetine verdiği önem ile dünya piyasalarında saygın ve güvenilir bir isim haline gelmiştir.

Başarılı projelerin arkasında yılların tecrübesi ve profesyonel bir ekip ter almaktadır.

Çalışan Sayısı

+

Tamamlanan Proje

+

Devam Eden Proje

+

İhracat Yapılan Ülke

+

DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

NSNUR dış ticaret alanında sahip olduğu uzmanlık ve tecrübenin yanında inşaat, taahhüt ve enerji alanında da uzman ekibi ile danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.
Yılların Tecrübesi
Profesyonel Ekip
Kaliteli Hizmet
Müşteri Memnuniyeti
Çağdaş Teknolojiler