Kurumsal
Kurumsal

Şirketimiz NS Nur Mühendislik Danışmanlık, 10 yıllık uluslararası ticari tecrübemizin birikimi ile 2007 yılından itibaren özellikle inşaat sektöründe siz değerli dostlarımıza hizmet vermeye başlamıştır.
NS Nur Mühendislik şirket politikası olarak temsil ettiği ürün guruplarında süreklilik arz eden stok, fiyat avantajı ve en kısa sürede kalitesinden şüphe bulunmayan üreticilerin imalatında özel kotalara sahiptir. Ürün gurubundaki inşaat malzemeleri dışında özellikle Kuzey Afrika ve Batı Afrika pazarında sahip olduğu uluslararası ilişkiler sayesinde, hem Türk hem de yabancı firmalara proje organizasyonunu ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

NS Nur Mühendislik, piyasada rağbet gören en kaliteli ürünleri en kabul edilebilir fiyat arzı ile siz müşterilerimize sunmaktadır ve sunmaya devam edecektir.

NS Nur Mühendislik kurulduğu yıldan bu tarafa Balkanlar’dan Orta Asya’ya, Avrupa’dan Afrika’nın iç bölgelerindeki ülkeler de dâhil olmak üzere 40'a yakın ülkeye ihracat, ithalat ve transit ticaret yapar konuma ulaşmıştır. Ülkemizin doğal ihracat pazarları olan Kuzey Afrika, Orta Doğu, Karadeniz, Orta Asya, Avrupa ve hızla gelişmekte olan Batı ve Doğu Afrika pazarlarında sahip olunan tecrübe ile dünyanın çimento, klinker ve demir taleplerini hızlı ve zamanında yerine getirebilmektedir. Her türlü ithalat ve ihracat işlemlerinde danışmanlık hizmeti vermektedir. Yıllara dayanan tecrübesi ile gerek ihracat gerek ithalat alanında, uzmanlığı, profesyonelliği, tecrübesi, yetişmiş personeli, sunduğu hizmetin kalitesi ve müşterilerinin memnuniyetine verdiği önem ile dünya piyasalarında saygın ve güvenilir bir isim haline gelmiştir.

NSNUR dış ticaret alanında sahip olduğu uzmanlık ve tecrübenin yanında inşaat, taahhüt ve enerji alanında da uzman ekibi ile danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.
 

NS NUR LTD ŞTİ
Adres : Via Flat İş Merkezi Nergis Sokak Beştepe Mah No:7/19 - Söğütözü / Ankara / TURKEY
Tel : +90 312 945 06 38     Fax : +90 312 219 03 71
Mail : info@nsnur.com.tr
Copyright 2016 Her Hakkı Saklıdır
Web Tasarım Teknobay